Valitud filtrid

Marshal Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk

Näita kõike

EÜ märgistus


-

Müüja

Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

MARSHAL REHVID

Marshal rehvid on tunnustatud üle kogu maailma nende tipptaseme tootmistehnika poolest. Nad on esmaklassilisi rehve tootnud juba 25 aastat. Marshali rehve müüakse peamiselt Saksamaal, UK-s, Austraalias ja Itaalias ning nende hinnatase ning usaldusväärsus pole muutunud viimased kaks aastakümmet. Nende edu saladuseks on alati olnud turuga kohanemine, mistõttu võite alati kindlad olla, et kui turul peaks tekkima vajadus uut tüüpi rehvide järele, siis Marshal võtab väljakutse vastu.

Marshal pakub rehve igat tüüpi sõidukutele, alustades kaubikutest ja maasturitest ning lõpetades raskeveokitega. Marshal rehvide kvaliteet on lausa uskumatu. Isegi pärast 35 000 kilomeetrist läbisõitu ei vaja need rehvid vahetamist.

KUIDAS OMA REHVE HOOLDADA?

Enne kui alustate sõitu, tuleks kontrollida, et rehvid ei ole saanud kahjustada ega ei ole mõnest kohast ülemääraselt kulunud. Uurige kindlasti ka välja, mis on teie rehvide kõige optimaalsem õhusurve ning kontrollige seda vähemalt iga paari nädala tagant. Pidage meeles, et rehvid, mille muster on alla 1,6 mm, tuleks välja vahetada.

Võrrelge kuni 4 toodet:

267
kuva rohkem 20
267
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse