Valitud filtrid

Hankook Ventus Prime 3 K125 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Hinnakategooria

Hankook rehvide väärikas ajalugu

Hankook on tänapäeval üks maailma juhtivaid rehvifirmasid, mis on esindatud üle 180 riigis maailmas. Tänu innovatsioonile ja edumeelsele ülemaailmsele positsioneerimisele on ettevõte kasvanud turu 7. suurimaks rehvitootjaks ja autohuviliste seas kõrgelt hinnatud kaubamärgiks. Hankook on laialdaselt tuntud rehvid hankook ventus prime 3 k125 diagonaal- ja radiaalrehvide tootmise poolest ning on saanud erinevate autotootjate jaoks usaldusväärseks rehvibrändiks. Tootmisüksused asuvad Lõuna-Koreas, Hiinas, Ungaris, Indoneesias ja Ameerika Ühendriikides, mistõttu ettevõte on suutnud igal aastal toota järjepidevalt 94 miljonit ühikut, lisaks sellele, et ta toodab ja turustab ka valuvelgi, akusid ja piduriklotse. Kahtlemata suure kaubamärgi tuntuse tõttu on paljude klientide poolt saadud päringuid, kas Rehvid-Online valikus on müüa hankook ventus prime 3 k125, mis on oma heade omaduste tõttu klientide poolt väga kõrgelt hinnatud.

Millised omadused muudavad hankook ventus prime 3 k125 rehvid kvaliteetseks

On palju põhjusi, miks autojuhid, eksperdid ja autofirmad valivad rehvid ventus prime 3 k125 hankook. Paljjudes erinevates riikides üle maailma valitseb suvel äärmuslik kuumus. See kuumus võib põhjustada rehvide rikkeid. Selle vältimiseks on Hankook konstrueerinud rehvid, millel on sisemine vooder, mis hoiab kõrgsurveõhu rehvi sees. Sisemine vooder toimib sisemise toru asendajana, mis takistab õhu väljapääsu rehvist. Rehvid on konstrueeritud ka väga vastupidava karkassiga, mis koosneb kihtide kaupa rehvikordist. Hankook on välja töötanud karkassi, mis suudab hõlpsasti absorbeerida sisemist õhurõhku, lööki ja kaalu, mida rehv kogu oma eluea jooksul kogeb.

Rehvide tellimine veebist kogub hoogu

Kui soovite sõidukile osta hankook ventus prime 3 k125 rehvid, siis parim koht selleks on Rehvid-Online veebipood, mille abil leiate rehvi mõõdu või tootja järgi otsides sobivad rehvid kiiresti ja lihtsalt üles ning saate need endale mugavalt koju või lähimasse kullerpunkti tellida. Veelgi olulisem on meeles pidada, et saadaval on rehvid hankook ventus prime 3 k125 soodsalt, mis tähendab, et on võimalus saada väga kvaliteetsed premium omadustega rehvid suurepärase ja taskukohase hinnaga. Paljudele klientidele on tõepoolest hankook ventus prime 3 k125 hind ja selle taskukohasus olnud meeldivaks üllatuseks.

Võrrelge kuni 4 toodet:

150
kuva rohkem 20
150
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse