Valitud filtrid

Bridgestone Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria

BRIDGESTONE REHVID ON TURVALISED REHVID

Bridgestone rehvide filosoofia on teile pakkuda võrdselt nii kvaliteeti kui ka ohutust igal teie reisil, olenemata kas see on viis või viissada kilomeetrit eemal. Ettevõte ise asutati aastal 1931 ning on sellest ajast saadik välja arendanud väga mitmeid erinevaid rehve, kuid alati silmas pidades oma kasutajate ohutust ja kvaliteeti. Bridgestone’l on 178 tehast rohkem kui 150-s riigis, mis on kindel märk, et nende rehve ostes võite kindlad olla nende kvaliteedis ja ohutuses. Bridgestone eesmärgiks on pakkuda parimaid teenuseid, tooteid ja tehnoloogiaid ning olla eeskujuks teistele ettevõtjatele.

Meie veebileht tegutseb lisaks muudele tootjatele ka Bridgestone rehvide müügiga. Meilt saate Bridgestone rehvid osta parima hinnaga ning tänu eraldi EU kategooria otsingule saate ka kindlad olla, et rehvid vastavad just teie vajadustele ning kohalikele standarditele.

AUTODE, VEOKITE JA PÕLLUMAJANDUSMASINATE REHVID

Lisaks kõrgkvaliteetsetele autorehvidele pakub Bridgestone ka rehve spordikasutuseks, põllumajanduseks ja ka maastikul sõitmiseks. Näiteks pakuvad Ecopia tüüpi rehvid stabiilsust, väiksemat veeremistakistust ja mugavamat sõitu. Veermetakistuse vähendamine aitab teil omakorda säästa raha ning nautida suuremat sõidumugavust. Lisaks sellele on sõidukitele saadaval Turanza tüüpi rehvid, mis on mõeldud paremaks pidurdamiseks, haakumiseks ja stabiilsuseks. Ära ei tohiks unustada ka Potenza tüüpi rehve, mis on mõeldud täppissõiduks, mugavuseks ja efektiivsuseks.

Lisaks eelnevalte ökoklassi rehvidele pakub Bridgestone ka jõudlusele suunatud rehve, mis sobivad sõitmiseks nii märgades kui ka kuivades oludes, pakkudes samas mugavust. Nende rehvidega võite olla kindlad, et saate oma sõidukist võtta viimast. Kui te neid suurepäraseid rehve proovida soovite siis otsige mudelinumbreid RE002, RE050 ja S001. Need rehvid loomulikult erinevad olenevalt teie sõidukist. Selliseid rehve pakutakse 15-s erinevas variatsioonis, ehk siis olge kindlad, et valite just õiged ja teie autole sobivad rehvid.

BRIDGESTONE JA KVALITEET

Võttes arvesse Bridgestone peaaegu sajandipikkust arendustegevust, võite kindlad olla, et saate oma raha eest parima võimaliku toote. Meiega koos leiate endale kõige sobivama lahenduse ning oleme kindlad, et soovite oma rehvid meilt osta ka tulevikus.

Võrrelge kuni 4 toodet:

2852
kuva rohkem 20
2852
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse