Valitud filtrid

225 65 R17 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Euroopa liidus kehtestatud rehvimärgistuse regulatsioon

Euroopa Liit on vastu võetud määrusega (nr 1222/2009) kehtestanud ELi rehvimärgistuse, mis on identne ja siduv kõikides ELi liikmesriikides. Seda kohaldatakse ühtselt sõiduautode rehvide, väikeste tarbesõidukite rehvide ja rehvid 225 65 r17 suhtes, mis on toodetud 01.07.2012 kuupäevast hilisemalt. Rehvimärgise andmisel testitakse kolme erinevat valdkonda: haardumine kuival ja märjal pinnal ning rehvi tekitatud müra sõidu ajal. Selle sättega taotleb Euroopa Liit eesmärki edendada ühelt poolt maanteeliikluse majanduslikku ja ökoloogilist tõhusust ning suurendada liiklusohutust ning teiselt poolt tagada tarbijatele suurem toodete läbipaistvus ja olla samal ajal aktiivseks abiks sobivate rehvid 225 65 17 valiku tegemisel.

Olulised omadused rehvide valimisel

Juhul kui te otsite sõidukile rehvid 225 65 r17 soodsate hindadega, siis olete õiges kohas ja võite alati loota meile, me garanteerime teile parima kvaliteedi, mis on tuntav tänu suurenenud sõidumugavusele. Kuna Rehvid-Online teevad koostööd erinevate rehvide esinduste ja edasimüüjatega, siis on r17 65 225 ja r17 225 x 65 mõõdus rehvid saadaval enneolematult konkurentsivõimelise hinnaga. et rohkem teada saada, saatke meile lihtsalt oma päring, meie eksperdid aitavad teil leida Goodyeari rehvid, mis sobivad teie nõudmistele.

Rehvid-Online aitab valida vajadustele vastavad rehvid

Rehvid-Online rehvieksperdid oskavad klientidele anda nõu ning soovitada klientidele, kes otsivad täiuslikke rehve millel on rehvimõõt 225 65 r17 ning mis on välja töötatud praktilise igapäevase sõidu jaoks, mis on vastupidavad, kauakestvad, kvaliteetsed ja mugavad. Samuti on mõõduga 225 65 r17 rehvid just sellised, mida peetakse üheks eelistatumaks valikuks, kui klient soovib rehvidele kulutatud raha eest saada maksimaalset väärtust. Seda kinnitavad ka erinevate tootjate head hinnangud rehvidele, millel on rehvimõõt 225 65 r17.

Võrrelge kuni 4 toodet:

231
kuva rohkem 20
231
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse