Valitud filtrid

225 45 R17 Rehvid

Filtreeri by:

Avatud filtrid

Indeks

Pind

-

Põletusmärk


Näita kõike

EÜ märgistus

-

Müüja


Lisavõimalusi

Konstruktsioon

Keskmine katse ülevaade

-

Hinnakategooria


Muutlikud ilmad eeldavad sobiva ja kvaliteetse rehvi valimist

Heitlikus kliimas pidevalt muutuv ilmastik on olulisemaid põhjuseid, miks on oluline rehvide kulumist ja seisukorda hoolikalt jälgida ning vajadusel vanad rehvid 225 45 17 uute vastu vahetada enne külmemate ilmade saabumist. Usaldusväärse kaubamärgi taga seisab tootjapoolne garantii, et valitud rehvid 225 45 r17 sobivad sõiduki ja seda ümbritseva keskkonna ja seda mõjutavate teguritega. Valikus olevate mitmete tuntud tootjate rehvid peavad mõistagi enne kasutusele lubamist läbima riiklikud ja ka ettevõtte sisesed turva- ning kvaliteedi kontrollid ning alati peavad toodetud 225 45 r17 rehvid vastama ka Euroopa Liidus kehtivatele standarditele.

Rehvid-Online kaubavalik pakub sobivaid rehve igale autole

Võtke ühendust meie müügiosakonnaga ja me aitame teil valida sobivad r15 65 195 rehvid, mis vastavad nii sõiduki kui ka teie nõuetele, ning meie poolt on tagatud, et te saate parimad rehvid 225 45 r17 soodsate tingimuste ja hinnaga. Rehvid-Online ostab rehve sisse üle kogu maailma ja omab tugevat koostööpartnerite võrgustikku paljudes riikides, mis aitab tagada kiire kaubatarne, klientide esitatud tellimuste täitmise ja nende rahulolu.

Erinevad rehvitootjad hindavad sarnast rehvimõõtu

Praegu on Rehvid-Online e-poe valikus palju erinevate tootjate rehve, millel on rehvimõõt 225 45 r17, seda seetõttu, et tegemist on sellise rehvide mõõduga, mis sobib paljudele sõidukitele, sealhulgas sõiduautodele, maasturitele ja suure jõudlusega sõidukitele. Rehvid mõõdus r17 225 x 45, 225 r17 45, r17 45 225 on hinnatud ka paljude juhtivate automarkide poolt nagu näiteks BMW, Hyundai, Kia, Mitsubishi, Ford, BMW ja Mercedes-Benz ja Audi.

Rehvid-Online parimad hinnad

Oleme kindlad, et suudame garanteerida parimad rehvide hinnad turul, kuna teeme koostööd väga erinevate rahvusvaheliste rehvide esindustega. Rehvid-Online veebilehelt rehvide ostmiseks või meie teenuste kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust meie meeskonnaga juba täna ja meie töötajad saavad teile nõu anda, milline toode sobib teie vajadustele ja eelarvele kõige paremini, et aidata tagada parim klienditeeninduse ja sobiva kauba leidmise kogemus.

Võrrelge kuni 4 toodet:

517
kuva rohkem 20
517
Kas makstud reklaami
Tagasi algusesse